Wideokonferencja jest interaktywną formą telekomunikacji multimedialnej polegającą na przesyłaniu z dużą prędkością obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym pomiędzy różnymi lokalizacjami. W zależności od potrzeb, warunków i możliwości finansowych można wybrać odpowiednie rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji. Gotowe zestawy składają się z kodeka, kamery, mikrofonu oraz opcjonalnie – dedykowanego telefonu. Przy połączeniu powyżej 2 uczestników (lokalizacji) niezbędnym elementem jest mostek wideokonferencyjny.

Telefony konferencyjne VoIP

Ważny jest wybór odpowiednich produktów w zakresie ceny i działania dla biur kierownictwa oraz małych i średnich sal konferencyjnych. Dysponując znacznie wyższą jakością akustyczną oraz funkcjonalnością IP w cenie porównywalnej do podobnych, analogowych telefonów konferencyjnych, klienci przechodzący na opartą na protokole SIP technologię VoIP mogą teraz w pełni wykorzystać moc swojej infrastruktury IP, zasilanie PoE. Oferujemy Konftel 300Mx GSM oraz Konftel 250.

Jakie słuchawki najlepiej wybrać?

Słuchawki nagłowne podzielimy na dwie kategorie, są to słuchawki nagłowne przewodowe oraz słuchawki nagłowne bezprzewodowe. W centrach Call Center zwykle korzystamy z telefonów stacjonarnych, komputerów lub coraz cześciej telefonów VoIP jak Yealink. Znajdziesz u nas słuchawki Axtel, słuchawki Plantronics, słuchawki Jabra. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zobaczenia wszystkich naszych urządzeń na stronie.