Telefonia VoIP (ang. Voice over Internet Protocol) sukcesywnie zastępuje telefonię tradycyjną realizowaną wyłącznie poprzez dedykowane łącze telefoniczne operatora. W dobie komputerów oraz internetu, telefonia oparta na VoIP jest łatwo dostępnym i znacznie bardziej elastycznym rozwiązaniem zarówno dla użytkownika indywidualnego jak i firmy.

Co wyróżnia operatorów VoiP?

To co dodatkowo wyróżnia platformy operatorów VoIP to możliwość zaprojektowania przez użytkownika własnego systemu telekomunikacyjnego poprzez wybór usług, które usprawnią komunikacje z klientami oraz wewnątrz firmy.  Rozwiązania dla firm oparte na technologii VoIP idealnie wpasowują się w środowisko małych i średnich przedsiębiorstw z uwagi na niskie koszty implementacji oraz niemal natychmiastową możliwość uruchomienia systemu do działania.

Najlepszy wybór dla mniejszych i większych sal

Telefon konferencyjny to specjalny typ telefonu umożliwiający tworzenie wieloosobowych konferencji zarówno w domowym biurze, jak i w dużej sali konferencyjnej, zachowując przy tym nieskazitelną jakość dźwięku. Telefony konferencyjne są dostępne do użytku z liniami analogowymi, ISDN i VoIP, są też telefony przeznaczone dla konkretnych systemów telefonicznych. Dostępne są również bezprzewodowe telefony konferencyjne, które komunikują się za pośrednictwem DECT i Wifi. Znajdziesz u nas słuchawki Axtel, słuchawki Plantronics, słuchawki Jabra, Telefony Voip jak Telefony Yealink, Telefony Gigaset, Telefony Grandstream oraz telefony konferencyjne Konftel. Zapraszamy do skorzystania z oferty.