Efektywna komunikacja to podstawa dobrego zarządzania przedsiębiorstwem. Współczesna wymiana informacji pomiędzy pracownikami nie sprowadza się już tylko do rozmów telefonicznych, e-maili, intranetu czy innych komunikatorów. Rozwój technologiczny w ramach potrzeby teleobecności (telepresence) dostarcza nam coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań pozwalających sprawiać wrażenie, że osoba postrzegana jako obecna w danym miejscu jest faktycznie gdzie indziej.

Biurowe zestawy głośnomówiące i telefony konferencyjne

Biurowe zestawy głośnomówiące do komputera umożliwiają transmisję krystalicznie czystego głosu w salach konferencyjnych poprzez aplikacje systemowe CISCO, Avaya, Skype for Business lub innego typu dedykowane oprogramowanie (Unified Communication) oraz w sytuacji mini konferencji (3-4 osoby) poprzez parowanie za pomocą Bluetooth lub bezpośrednie podłączenie zestawu do telefonu komórkowego. Istnieją również zestawy, które można rozbudowywać szeregowo, zwiększając tym samym liczbę uczestników konferencji.

Telefony biurowe najwyższej jakości

Telefony biurowe marki Yealink to aktualnie jeden z wiodących producentów telefonów SIP na rynku globalnym. Producent oferuje kompleksowy zestaw rozwiązań do komunikacji głosowej w różnych scenariuszach, w każdym przedsiębiorstwie. Oferujemy także telefony Gigaset, telefon Grandstream, a ze słuchawek słuchawki Plantronics, słuchawki Jabra, słuchawki Axtel. Słuchawki nagłowne AGENT AU na dwoje uszu, Połączenie USB. Zapraszamy do skorzystania z oferty.